▪︎▪︎ΣΕΙΣΜΟΣ ΤΟΥΡΚΙΑΣ & ΣΥΡΙΑΣ▪︎▪︎
![](/images/330899134_1208441913393156_5170924413993359768_n.jpg)
Συγκεκριμένα συγκεντρώνουμε: τρόφιμα μακράς διάρκειας (όσπρια, κονσέρβες, μπισκότα, ξηρούς καρπούς, βρεφικές τροφές και άλλες συσκευασμένες τροφές μακράς διάρκειας, εμφιαλωμένα νερά και χυμούς).
![👉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/1f449.png)
![👉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/1f449.png)
![👉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/1f449.png)
![👉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/1f449.png)
![👉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/1f449.png)
![👉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/1f449.png)
![👉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/1f449.png)
Ώρες:
Τρίτη 7-9
Πέμπτη 6-8
Παρασκευή 7-9
Στην Αίθουσα Πολλαπλών Χρήσεων Δημ. Σχολείου Π. Φώκαιας και Σαββατοκύριακο 10-12 στα γραφεία του Πυθέα Η συλλογή τροφίμων θα διαρκέσει από 18/2 έως 21/2